|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Accuracy: | 0.1g |
| Weighing: | 200g 300g 500g |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model No.: | SS-SPA Hot sale digital kitchen spoon scale for food |
| Materials: | Stainless steel+ABS plastic Hot sale digital kitchen spoon scale for food |
| Function: | weight, tare Hot sale digital kitchen spoon scale for food |
| Capacity: | 500g/0.1g 300g/0.1g 200g/0.1g |
| Color: | OEM |
| Unit: | g,lb,ml |
| Scale size: | 234x57x24mm |
| N.M.: | 89g |
| Packing: | color box+outer carton |
| Carton size: | 52*30*44.3/100PC |
| G.W/N.W: | 9kg/8kg |
| Certificate: | CE, RoHS |




