| Customization: | Available |
|---|---|
| Power: | Battery |
| Maximum Weighing: | 5kg |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Material | 3mm tempered glass +ABS |
| Product size | dia 19x2.1cm |
| Dispaly | 4 digit LCD Display |
| Power | 1X3V CR2032 |
| Capacity | 5kg/1g |
| Function | Weight Measuring, Tare, convert unit, auto power-o |










