| Customization: | Available |
|---|---|
| Accuracy: | 50g |
| Working Type: | Hanging Hook |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Material | iron +stainless steel |
| Scale Size | φ21cm |
| Tray size | 30.5*30*13cm |
| Unit | kg lbs |
| Display | Mechancial dial |
| Usage | Manual |
| Capacity | 10kg/20kg |







1)Q: Are you trading company or factory?