|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Accuracy: | 3kg-40kg |
| Weighing: | 3kg/1g, 6kg/2g, 15kg/5g, 30kg/5g, 30kg/10g |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model No.: | ACS-3 |
| Materials: | Steel |
| Function: | Weighing |
| Capacity: | 3kg/1g, 6kg/2g, 15KG/5g, 30kg/5g, 30kg/10g |
| Color: | OEM |
| Unit: | kg,g,lb |
| Platform size: | 33*25cm |
| N.M.: | 3kg |
| Packing: | bubble bag+color box + outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |



4.Certificate
