|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Applicable Crowd: | Adult |
| Weight Range: | 2.5kg-150kg |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | MBD-1 |
| Materials: | Steel |
| Function: | weight |
| Capacity: | 130kg/1kg |
| Color: | OEM |
| Unit: | kg,lb |
| Platform size: | 26*26cm |
| N.M.: | 1.5kg |
| Packing: | color box+outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |


4.Certificate
