|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Accuracy: | 0.1kg |
| Weighing: | 30-300kg |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | S03 |
| Materials: | Steel |
| Function: | Weighing |
| Capacity: | 30kg/100g,40kg/100g,50kg/100g |
| Color: | OEM |
| Unit: | kg,g |
| Platform size: | 24*24cm |
| N.M.: | 4.5kg |
| Packing: | color box + outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |


4.Certificate
