|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Accuracy: | 10g |
| Weighing: | <30kg |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | SDT |
| Materials: | Stainless Steel |
| Function: | Weighing |
| Capacity: | 10kg/50g,15kg/50g, 20kg/100g |
| Color: | OEM |
| Unit: | kg,g,lb |
| Tray size: | 27x4.5cm |
| N.M.: | 3.5kg |
| Packing: | color box + outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |


4.Certificate
