|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Accuracy: | III |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model No.: | TCS-B TCS Best Quality 150kg/300kg Electronic Price Balance Platform Weighing Scale with wheels |
| Scale feet: | Iron TCS Best Quality 150kg/300kg Electronic Price Balance Platform Weighing Scale with wheels |
| Function: | Weighing TCS Best Quality 150kg/300kg Electronic Price Balance Platform Weighing Scale with wheels |
| Capacity: | 150kg/300kg |
| Loadcell : | 180kg/350kg |
| Color: | Blue |
| Unit: | kg,g,lb |
| Carton size: | 64x41x17cm |
| Pan surface : | Leaf shape particles |
| N.M.: | 9kg/5.4kg |
| Packing: | outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |




