|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Accuracy: | III |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model No.: | TCS-E |
| Materials: | Stainless Steel |
| Function: | Weighing |
| Capacity: | 150kg/100g; 200kg/100g; 350kg/100g; 400kg/100g |
| Color: | OEM |
| Unit: | kg,g,lb |
| Platform size: | 30*40cm |
| N.M.: | 6.1kg |
| Packing: | outer carton |
| Certificate: | CE, RoHS |



4.Certificate
